Cam UV Baskı

YÜKSEK KALİTE CAM ÜZERİ UV BASKI

Cam UV baskı günümüzde dekorasyon amaclı olarak kullanılmaya başlamıştır . Hiçbir ek maddeye ihtiyaç duymadan cam üzerine doğrudan uv baskı yapılabilmektedir. Yüksek kalitede parlak görüntü veren uv baskı dekorasyon malzemelerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Cam üzeri uv baskı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Cam UV Baskı
Seperatör Cam Baskı
Mutfak Tezgah Arası Cam UV Baskı
Vitray Görünümlü UV Cam Baskı
Cam Mozaik Baskı

Mermer Deseni UV Baskı

Cam üzerine UV baskı uygulaması, daha çok mutfak tezgah arası cam panel çalışmalarında bununla birlikte ofis içi uygulamalarda, dış cephelerde , oda çerçevelerinde yada özel başarı armadası, başarı köşesi gibi özel mecralarda sıklıkla kullanılabilmektedir.

Mimari Alanlarda Cam Baskı

Mimari alanlarda her geçen gün kullanımı artan cam baskılar da gereksinimleri uzun süreli tecrübelerimiz sonucunda belirlenmiştir. UV Baskı da kullanılan mürekkepler, silikon ile duvara yapıştırılacak cam uygulamalarında zarar görmektedir. Özel bir koruyucu astar ile silikona dayanıklı bir hale getirilen mürekkep ( izmir kombi tamiri )yüzeyi sayesinde uygulama alanları arttırılmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

– Yüksek çözünürlüklü HD kalite ile son teknoloji UV makinelerle basılmaktadır.

– Kenarları rodajlanmış olup, ultra clear 1. sınıf 4mm temperli cam kullanılmaktadır.

– Montajı son derece kolay olan tablolarımızı paketinizden çıkacak olan dübel ve vida ile duvarınıza rahatlıkla asabilirsiniz.

– Ürünlerimizin baskısı camın arka yüzeyine yapılmakta olup, ön yüzeyi kolayca temizleme imkanı sağlamaktadır.

 

Temperlenebilir Dijital Baskı teknolojisi ile bilgisayar ortamındaki her türlü çizim, fotoğraf, desen ve grafikler cam yüzeyine kalıcı olarak aktarılabilmektedir. Diğer baskı yöntemlerinden farklı olarak seramik mürekkebin cam ile birlikte temperlenip camın içine nüfuz etmesidir.

OFİS KAPI İSİMLİK MODELLERİ için …

Şimdi Ara
7 / 24 Whatsapp